Esinduse mängija Kaspar Puus siirdus Taani!

Kaspar pärast oma esimest võidukat debüüti, mis võideti koguni 4:1!

Meie klubi noortesüsteemi ja hilisem esindusmeeskonna mängija Kaspar Puus siirdus Taani õppima ja jalgpalli mängima. Tegime Kaspariga intervjuu, et mida ta Taanis täpsemalt teeb.

1) Kaspar, oled meie klubi noortesüsteemi mängija ja soovime sulle igati edu sinu tegemistes. Oled siirdunud tänaseks elama, õppima ja jalgpalli mängima Taani. Räägi, mis kõrgkoolis sa õpid, mida õpid ja mis klubi see on, kuhu sa mängima kooli kõrval siirdusid?

Otsustasin jätkata enda haridusteed Horsensis asuvas VIA University College’s. Minu erialaks on Marketing Management ehk turundus. Enda uueks klubiks valisin Horsens Boldklub-i. Tegemist ei ole just kõige suurema klubiga (neil on lisaks esindusmeeskonnale veel 2 nõrgemat satsi ja naiskond), kuid nad panevad väga palju rõhku omavahelisele läbisaamisele. Näiteks on neil kombeks jääda peale trenni veel umbes pooleks tunniks lihtsalt niisama klubi ruumidesse muljetama.

2) Kes sinust siis pärast kõrgkooliõpinguid saab? Jalgpallur või..? 🙂

.Hetkel päris jalgpalluri ameti peale siiski ei sihi, kuid kindlasti kavatsen sellega jätkata nii kaua, kui on vähegi võimalik. Taanist saadud kogemuste ja teadmistega loodan rajada päris enda ettevõtte, et luua maailma juurde lisaväärtust ja muuta inimeste elu lihtsamaks. Eks näis, kuidas see kõik lõpuks välja kukub! 🙂

3) Mitmendas liigas Taani mõistes klubi mängib ja kas klubi teeb mõne Taani suurklubiga koostööd?

Taani mõistes mängib esindusmeeskond kolmandas liigas, mis minu arusaamise järgi peaks võrduma Eesti teise liigaga. Just selle satsiga ma hetkel koos treeningi. Eelmisel hooajal õnnestus neil liiga võita ning tõusta kõrgemale. Nüüd töötatakse selle nimel, et endale kindel jalgealune saada. Koostööd teiste Taani suurklubidega ei teha ning selle peamiseks põhjuseks on see, et neil puuduvad noortevõistkonnad.

4) Kui võrdled praegust FC Tartu esindust ja sinu uut satsi, siis palun ennusta milline oleks pärast 90’minutit mänguseis?

Keeruline küsimus. Uued tiimikaaslased on üsna tehnilised ja väga heas füüsilises vormis, kuid ma pole nende tiimi kokkumängu veel otseselt näinud. Kui treener trennis taktikat seletab ja eelmistest mängudest kokkuvõtteid teeb, jäävad ka need mulle hetkel veel Taani keele tõttu arusaamatuks. Võrreldes Eesti ja Taani trenne, on siinne tempo kiirem ja mäng füüsilisem. Samas arvan, et FC Tartu on mängupildi poolest pisut rohkem organiseeritud ja võib-olla saaks see ka mängu lõpptulemuse osas otsustavaks. Kindlasti ei jääks mäng väravateta!

Veelkord, edu Sulle Kaspar – FC Tartu uksed on Sulle alatiseks avatud!

Kaspar pärast oma esimest võidukat debüüti, mis võideti koguni 4:1!
Kaspar pärast oma esimest võidukat debüüti, mis võideti koguni 4:1!

Share

Related posts